Ana Sayfa / Gündem / Sibel Tatar çocukları sevindirdi.

Sibel Tatar çocukları sevindirdi.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi’ ne ziyarette bulundu.

Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi’ne yaptığı ziyarette ; daha önce de ziyaret ettiğini ve merkezde yürütülen eğitsel ve öğretim faaliyetlerinden oldukça etkilendiğini dile getiren Sibel Tatar, okulda güçlü bir paylaşım anlayışının kök saldığını ve başarıyla yönetildiğini ifade ederek bundan duyduğu mutluluğun altını çizdi.

Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi’ne yaptıkları ziyaretin 23 Nisan Ulusal Egemenlik ve Çocuk Bayramı’nda, merkezde öğrenim gören çocuklarımızı sevindirme amacı taşıdığını dile getiren Sibel Tatar, merkezde yürütülen başarılı çalışmaların artarak süreceğine inanç belirtti.
Sibel Tatar, ziyarette kendisine eşlik eden Bellapais Inner Wheel ve Soli Inner Wheel kulübü yetkililerine verdikleri destek nedeni ile, Yeşilyurt Özel Eğitim Merkezi yöneticilerine, eğitmen ve çalışanlarına özel eğitime muhtaç çocuklarımızın yaşamına yaptıkları olumlu dokunuş ve eğitim hayatlarına yaptıkları katkı nedeniyle teşekkür etti.

About Mehmet

Bu haber sitesi MGC İNVESTMENT LTD bünyesinde faaliyet göstermektedir. Direktör Mehmet GÜNEŞ Adres: Güzelyurt Tel: 05488637929

Check Also

Cezar Talat İyilik Parkı tamamlanıyor

Cezar Talat İyilik Parkı tamamlanıyor.  Güzelyurt’un sembol isimlerinden Cezar Talat’ın verileceği İyilik Park’ında çalışmalar tamamlanıyor. …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir