Ana Sayfa / Gündem / Sibel Tatar: Komiteye başkanlık yapmadım, davet edildim.

Sibel Tatar: Komiteye başkanlık yapmadım, davet edildim.

Cumhurbaşkanı Ersin Tatar’ın eşi Sibel Tatar’ın, Spor Üst Komitesi’ne başkanlık yaptığı yönünde eleştiri yapan CTP Milletvekili Fazilet Özdenefe’ye Sibel Tatar yanıt verdi.  Toplantıya başkanlık yapmadığını, basıncılarının haberi yanlış yazdığını, toplantıya iyi dileklerini sunmak için gittiğini vurguladı.

Sibel Tatar Fazilet Özdenefe’ye şu yanıtı verdi:

“CUMHURBAŞKANI EŞİNİN BİR STATÜSÜ VAR”

“Sevgili Fazilet. Bugün yapmış olduğun yorum beni üzdü. Basıncımız haberi yanlış yazmış, esasen başkanlık yapmadım, toplantıya komitenin kurulmasına katkım olduğundan, başkan üyelere iyi dileklerimi sunmamı istemişti. 

Bu arada bir kadın olarak, bir eşi koyduğun yer ve değer hiç de hoşuma gitmedi. Cumhurbaşkanı eşinin bir statüsü var ve ülkeye hizmette Cumhurbaşkanı’nın en büyük yardımcısıdır.

Bugüne kadar faal olan ve toplumsal, ülkesel sorunlarla birebir ilgilenen Cumhurbaşkanı eşi görmemiş olabilirsin.

Şunu açıkca söylemem gerek ki bundan sonra farklı, duyarlı ve bu gibi konulardan emeğini esirgemeyen bir Cumhurbaşkanı eşi göreceksin.

Senden tek isteğim yorumlarına partisel hırslarını alet etmemen ve bu uğurda bir hemcinsine rencide edici yorumlar yapmaman, bilakis destek olman. İyi çalışmalar dilerim. Sibel Tatar.”

About Mehmet

Bu haber sitesi MGC İNVESTMENT LTD bünyesinde faaliyet göstermektedir. Direktör Mehmet GÜNEŞ Adres: Güzelyurt Tel: 05488637929

Check Also

TC Dışışleri Bakanlığı’ndan Rauf Denktaş’ı anma mesajı yayınlandı.

TC Dışişleri Bakanlığı, Kuzey Kıbrıs Türk Cumhuriyeti’nin (KKTC) Kurucu Cumhurbaşkanı Rauf Denktaş’ın vefatının dokuzuncu yılına …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir