Ana Sayfa / Kıbrıs / BÜY, Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’ni ziyaret etti.

BÜY, Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Baf Ülkü Yurdu Yönetim Kurulu, Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi’ni ziyaret etti.

Kıbrıs Sağlık ve Toplum Bilimleri Üniversitesi Mütevelli Üyesi Sn. Kemal Dürüst’ün kabulünde Genel Sekreter Sn. Serdal Gündüz de katıldı.

Baf Ülkü Yurdu Spor Kulübü Yönetim Kurulu adına konuşan başkan Ahmet Ertay, Sn. Kemal Dürüst’ün özelde Güzelyurt Bölgesi genelde ise KKTC sporuna tesisleşme anlamında yaptığı katkılar nesilden nesile anlatılacağını ifade ederek , üniversitenin bölgeye kazandırılmasının da memnuniyet verici olduğunu belirtti.

Mütevelli Üyesi Kemal Dürüst ; ziyaretten memnuniyet duyduğunu ifade ederek aktif siyasette olduğu dönemde imkanlar dahilinde  tüm spor kulüplerine yardımcı olmaya çalıştığını , üniversite olarak Güzelyurt’a maksimum faydayı sağlamaya çalıştıklarını belirterek sporun gençlik için çok önemli olduğunu belirtti.

Üniversite Genel Sekreteri Dr. Serdal Gündüz ise KKTC’nin köklü kulüplerinden Baf Ülkü Yurdu Yönetim Kurulu’nun ziyaretinden memnuniyet duyduğunu ifade etti.

 

 

About Mehmet

Bu haber sitesi MGC İNVESTMENT LTD bünyesinde faaliyet göstermektedir. Direktör Mehmet GÜNEŞ Adres: Güzelyurt Tel: 05488637929

Check Also

Geleceğin nesillerini özveri ile yetiştiriyorsunuz

Özçınar “Geleceğin nesillerini özveri ile yetiştiriyorsunuz” Güzelyurt Belediye Başkanı Mahmut Özçınar 24 Kasım Öğretmenler Günü …

Bir cevap yazın

E-posta hesabınız yayımlanmayacak. Gerekli alanlar * ile işaretlenmişlerdir